Що таке кінезітерапія?

Ви чули про слово кінезітерапія? Це модний термін, який має просте значення, оскільки є лікувальною фізкультурою. Особливо ефективна така процедура в разі перенесених травм або операцій. Таку терапію не проводять в масажних салонах, оскільки призначаються виключно лікарем. А вже кінезітерапевт підбирає комбінацію вправ в кожному випадку окремо.

Що таке кінезітерапія і чим вона корисна?

Головна мета такої процедури полягає в профілактиці і лікуванні опорно-рухового апарату. Також техніку рекомендують для загального оздоровлення. Кінезітерапія в рідкісних випадках може допомогти при безплідді. Але це тільки в тому випадку, якщо така проблема викликана неправильним положенням тазової кістки.
Чому так багато людей вибирають нашу кінезітерапію Києві на Оболоні? Справа в тому, що рух в такому випадку може замінити медикаментозне лікування при деяких недугах опорно-рухового апарату. Рух до самовідновлення – ось на чому заснована кінезітерапія. Вправи допомагають відновити нормальний рух, позбутися від болю і спазмів, але тільки в разі призначення процедур фахівцем. Яку користь пацієнт може отримати в першу чергу?
  • Поліпшення постави.
  • Здоровий сон і поліпшення настрою.
  • Лікування гострого больового синдрому.

Що таке кінезітерапія і чого від неї чекати?

Ця процедура може бути пасивною і активною. У другому випадку терапія відрізняється свідомою і активною участю хворого.
Коли процедура виконується пасивно, то руху м’язів пацієнта відбувається за допомогою кінезітерапевта або спеціальних апаратів. У деяких клініках використовується для цього роботизована апаратура. Особливо ефективна терапія для пацієнтів, які перенесли інсульт, черепно-мозкову травму або страждають розладами центральної нервової системи.
Суть методу в тому, що фізичні вправи приводять в норму роботу нервові імпульси. У підсумку, нормалізуються процеси збудження і гальмування в нервовій системі. Рухова активність покращує роботу:
  • Зв’язок.
  • Сухожиль.
  • Сегментів хребта.
Важливо враховувати, що кінезотерапия не має вікових чи статевих обмежень. Сеанси проводять індивідуально або в невеликих групах по п’ять-шість чоловік.
У деяких випадках комплекс лікування може включати в себе не тільки фізичні вправи і елементи мануальної терапії, а й водні процедури. В результаті відновлюються обмінні процеси організму, зменшується набряклість і знімається запалення. Також деякі фахівці рекомендують додати психотерапію. Також можете відвідати наш Массаж на Оболоні, Мінська
массажный салон

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

+38(099)99-99-999 +38(099)99-99-999