Як робиться лікувальний масаж спини?

У Вас бувають болі в спині? Це велика проблема ХХІ століття, адже у більшості людей зараз сидяча робота. Лікувальний масаж спини – це відмінне рішення такої проблеми. Якщо процедура виконується правильно, то неприємні відчуття в області спини незабаром припиняться. Як правильно виконати лікувальний масаж спини, щоб позбутися від м’язових спазмів і фасциального натягу?

Яким буває масаж спини?

  • Розслаблюючий масаж.
  • Мануальна терапія.
  • Лікувальний масаж.

В першу чергу це розслабляючий вид масажу. Його завдання виключно в релаксації організму, оскільки в його період НЕ опрацьовуються м’язи, тобто людина не позбавляється від м’язових затискачів. Це означає, що не відбувається лікування хребта і спини. Лікувальний масаж спини – це особлива процедура, яка обов’язково призначається тільки фахівцем. Вона може бути, як зональна, тобто опрацьовуватися тільки певну ділянку спини або може бути великою, при якій лікується вся спина. Залежно від діагнозу і призначення лікаря, техніка виконання буде істотно відрізнятися.

Особливості проведення масажу хребта і всієї спини

Як правильно укласти пацієнта? Він повинен лежати на животі, а його руки розташовані уздовж тулуба, під голову підкладається подушка. Під час цього виду масажу використовуються різні техніки. Починають обов’язково з погладжування. Для цього долоні плавно ковзають по шкірі вздовж хребта від попереку до шиї. Важливо, щоб на всій площині спини, було створено рівномірний тиск. Розкочування робиться просто. Для цього потрібно взяти двома пальцями ділянку тканини з одного боку спини. Після чого «прокатати» його до іншої частини, поперемінно використовуючи великий і вказівний пальці. Поплескування виконуються обов’язково розслабленими наполовину кистями рук. Внутрішньою частиною долонь потрібно простукати по всій області спини. А ось ребрами долонь, варто постукувати по шиї і плечах. При виконанні техніки пощипування, потрібно починати від центрального хребця у верхній частині шиї вниз. Після чого переводите рух в сторони по верхній частині плечей. Потім слід опуститися вниз, роблячи пощипування від хребців до боків і повертаючись до центру. Це основні техніки для виконання масажу спини. Якщо виконувати їх правильно, то це допоможе позбавити пацієнта від м’язової напруги і захворювань спини. Важливо завершувати лікувальний масаж спини поглаживаниями, оскільки це допоможе ефективно заспокоїти добре розпалену шкіру. Також можете відвідати наш масажний салон в Києві.

массажный салон

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

+38(099)99-99-999 +38(099)99-99-999