Як прибрати вушка на стегнах?

Часто при наявності нормальної ваги, людям не подобається свій зовнішній вигляд. Велика заслуга в цьому – наявність «вушок» на стегнах. Це своєрідні жирові відкладення з зовнішньої сторони стегна.

Вушка на стегнах – як від них позбутися?

Якщо Ви цікавитеся, як прибрати вушка на стегнах швидко, то потрібно розуміти, що одного харчування або занять спортом буде недостатньо. Вам бажано також записатися на масаж і хоч раз в тиждень відвідувати сауну. В першу чергу спробуємо знайти причину їх утворення. Існує кілька найпоширеніших причин:

  • Неправильний спосіб життя.
  • Незбалансоване харчування.
  • Генетична схильність.

З першими двома пунктами розібратися буде простіше, ніж з третім, проте неможливого немає і ніколи не варто опускати руки в своїх починаннях.

Як харчування впливає на вушка на стегнах?

Для того, щоб прибрати вушка на бедрах, необхідно скоригувати правильне харчування. Витрата калорій в організмі повинна перебільшувати дохід. Крім цього, добова кількість жирів не повинна бути вище Вашої індивідуальної норми. В першу чергу потрібно виключити зі свого раціону жирну, смажену і сильно калорійну їжу. У цей список також входять шоколадки, тортики і тістечка. Варто переглянути своє ставлення до фаст-фуду і солодкої води. Ви здивуєтеся, але правильно приготована корисна їжа буває не менш смачною, ніж шкідлива. Необхідно пити більше води щодня. Середня денна норма приблизно 1,5 літра. А їжу слід приймати невеликими порціями 6-7 разів на день. Однозначно, що при правильному харчуванні Ви точно не залишитеся голодними. Це не тільки допоможе прибрати вушка на стегнах, а й очистить Ваш організм зсередини.

Які потрібно робити вправи, щоб позбутися від вушок на стегнах?

Можна записатися в спортзал або на спортивні танці, але прогрес буде йти досить повільно. У той же час, якщо Вас цікавить як прибрати боки на стегнах, слід виконувати правильні вправи 3-4 рази на тиждень на окрему групу м’язів. Це не займе багато Вашого часу та досить скоро увійде в звичку і буде приносити Вам задоволення. Для прискорення ефекту можна придбати обважнювачі або спортивні гумки. Перша вправа – присідання. Виконуйте кілька підходів по 25-30 присідань з ногами на ширині плечей і один підхід з ногами ширше на 100 раз. Другим і не менш важливим є махи ногами. Як з положення стоячи, так і з положення на колінах і ліктях. Після робіть випади, можна з невеликою вагою. Так само рекомендується додати позу «ластівки» і відведення ноги в сторону з гумкою. Вправ безліч, однак важливо слідувати своєму графіку і тоді все у Вас вийде. Обов’язково спробуйте наш масаж на Оболоні Петрівка, Вам сподобається.

массажный салон

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

+38(099)99-99-999 +38(099)99-99-999