Масаж при защемленні сідничного нерва

Запалення сідничного нерва – це серйозна проблема, оскільки він найбільший в людини. А вже від його заснування, як стебла дерева, розходяться менші нервові закінчення. Коли защемило сідничний нерв, найкраще буде звернутися до фахівця за якісним масажем, оскільки це виявиться кращою допомогою від болю і неприємних відчуттів. Потрібно бути акуратним з нервом, оскільки біль є лише першим симптомом, а незабаром їх кількість буде тільки збільшуватися.

Защемлення сідничного нерва – як це лікувати?

Проблеми з нервами в переважній кількості ситуацій відбуваються після важких навантажень, переохолодження, ожиріння і сидячої роботи. Якщо сідничний нерв болить, то фахівцеві потрібно в першу чергу визначити, чому так сталося. Адже від першопричини буде залежати курс лікування. Фахівці рекомендують в першу чергу два види масажу:

  • Загальний масаж.
  • Точковий масаж.

Проведення загального масажу допомагає позбутися не тільки від набряку в районі хворого місця, а також позбутися неприємних відчуттів. Спеціаліст повинен скорегувати перед сеансом силу впливу на проблемні точки, тому вкрай не рекомендується проводити процедуру в період гострого болю. Точковий масаж сідничного нерва відрізняється тим, що під час його опрацьовуються конкретні точки. Кожна з них пов’язана з конкретними органами або їх системами. Серед головних позитивних моментів цієї процедури:

  • Профілактика розвитку ішіасу.
  • Позбавлення від болю.
  • Поліпшення рухливості.

При защемленні сідничного нерва лікування має відбуватися за допомогою медикаментів. Масаж є лише терапією, яка допомагає пацієнтові закріпити оздоровчий результат.

Чим лікувати сідничний нерв в разі ішіасу?

Таке ускладнення може статися, якщо при перших симптомах не було здійснено якісне медичне обслуговування. Але також ішіас може виникнути в результаті розтягування м’язів, інфекцій або вагітності. Симптоматика: гострий і різкий біль. Може спостерігатися м’язовий спазм, запальні процеси і зміщення хребців. Найчастіше біль локалізована в стегні або в області попереку. Масаж в такому випадку виконується при максимальному розслабленні м’язів, розігріві і круговим обертанням без посиленого натискання в місці неприємних відчуттів. Головне завдання масажу при ішіасі в тому, щоб збільшити швидкість руху крові, наситити тканини киснем, а також зняти набряк. Для проведення масажу сідничного нерва фахівець обов’язково оглядає пацієнта, знайомитися з його історією хвороби. Також буде потрібно консультація і призначення лікаря. Або можете відвідати наш масажний салон в Києві.

массажный салон

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

+38(099)99-99-999 +38(099)99-99-999