Види антицелюлітного масажу

(Русский) О нас

Хочете трохи підправити фігуру, але фізичні навантаження і правильне харчування не приносять бажаного результату? Тоді можливо слід доповнити Ваші рішення антицелюлітним масажем.

Особливості антицелюлітного масажу

Він спрямований на зменшення шару підшкірного жиру. Правильно виконаний масаж покращує підшкірний кровообіг, підвищує м’язовий тонус. Не слід очікувати ефекту після одного сеансу. Кожен організм індивідуальний, тому одній людині може знадобитися три сеанси і буде видно результат. Іншому пацієнтові може знадобитися трохи більше. Для найкращого результату рекомендується пройти мінімум 6-7 сеансів. У кожному індивідуальному випадку масажист призначає необхідну кількість.

Які бувають види антицелюлітного масажу?

Техніка антицелюлітного масажу розділяється на кілька підвидів. Основні з них:

  • Мануальний.
  • Вакуумний.
  • Сухий (розтирання).

Залежно від особливостей організму, може знадобитися окремий вид. Мануальний масаж проводиться до 1 години, в середньому 20 хв. Основні рухи проводяться руками масажиста без застосування спеціальних засобів. Масажист погладжує, плескає, виконує рухи, схожі на помішування тіста. Масаж виконується поступово, починають його з ніг і піднімаються вгору. Можливе застосування різних масел. Сухий метод проводиться за допомогою спеціальної щітки середньої жорсткості. В якості альтернативи можна використовувати туго змотаний рушник. Цей вид масажу проводиться до почервоніння, але не менше 5 хв. Така техніка не завжди викликає приємні відчуття, але дуже діюча. Не слід проводити її на здорових ділянках тіла. Чим відрізняється від інших апаратний антицелюлітний масаж? Для цієї процедури необхідний спеціальний ролик, що виконує ефект вакууму. Він всмоктує і розправляє шкіру. Масаж (наприклад масажний салон в Києві) дуже приємний, плюс Ви можете ворушитися, розмовляти під час сеансу. Процедура викликає розслаблення, і тільки приємні відчуття. Антицелюлітний масаж слід проводити в комплексі з правильним харчуванням і фізичними вправами. По можливості додати відвідування сауни або лазні хоча б один раз в тиждень.

Які є протипоказання до антицелюлітного масажу?

Ця процедура не має окремих протипоказань, однак має загальним списком. Як і для інших видів масажу, його не слід проводити людям, у яких:

  • Активний запальний процес в організмі.
  • Інфекційні хвороби шкіри.
  • Хвороби крові.
  • Онкологічні захворювання.
  • Вагітність.
  • Варикоз.

Перед процедурою обов’язково варто проконсультуватися з лікарем. Ми рекомендуємо Вам звернутися у наш массажний салон ст.м. Героїв Дніпра.

массажный салон

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

+38(099)99-99-999 +38(099)99-99-999