Кінезіотерапія в Обухові

Замовити Стати підрядником

Про нас

Все наше життя відбувається в постійному русі. Сучасний ритм змушує більшу частину дня проводити на ногах. При виникненні проблем з руховим апаратом людина різко випадає з епіцентру подій і відсторонюється від усіх важливих справ. Тому різні хвороби м’язів, суглобів і кісткової тканини вимагають якнайшвидшого одужання. Кінезітерапія в Обухові- це сучасний напрям лікувальної фізкультури, яка спрямована на реабілітацію і лікування цілого ряду захворювань опорно-рухової системи. При терапії відбувається загальне зміцнення тіла і всіх груп м’язів. У людини повністю відновлюється активність, йдуть болі і йдуть їх причини.   Місією нашої компанії є турбота про здоров’я наших відвідувачів і розвиток почуття бадьорості, енергійності, повноцінності. Побороти проблеми з опорно-руховим апаратом і відновити втрачену активність нашим клієнтам допомагає кінезіологія в Обухові. Дана дисципліна вивчає рух м’язів з наукової точки зору і застосовує на практиці останні досягнення біомеханіки. Знання про будову, пересуванні та фізіології м’язів дозволяє розробляти дійсно ефективні програми лікування і відновлення організму.

массажный салон

Чому варто обрати нас?

Массаж

Ціни

Краще співвідношення ціна/якість масажу

Лечебный массаж

Зручна форма оплати

Оплата послуг проводиться будь-яким зручним для вас способом.

массаж спины

Професійні масажисти

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

тайский массаж

Зручний час

Підберемо для Вас найкращий час!

Перелік наших послуг

 

 • Психотерапевтична кінезіологія
 • Прикладна кінезіологія
 • Енергетична кінезіологія

 

массаж спины

де ми знаходимося

Як ми це робимо

массаж
массажный саллон

У нашому центрі застосовується унікальна методика по відновленню роботи опорно-рухової системи – кінезітерапія. Наші фахівці допоможуть вам побороти болю і дискомфорт і знову відчути себе бадьорим і сильним. Наші клієнти завжди задоволені відвідуванням сеансів, тому що:

 • тільки досвідчені фахівці, які пройшли відповідне навчання, проводять відновлювальні заходи і тренування за унікальною програмою;
 • всі комплекси вправ призначаються в суворій відповідності з потребами індивідуума;
 • відмінна ефективність процедур доведена історіями наших пацієнтів, які після проходження курсу знову знаходили втрачені можливості повноцінного пересування;
 • ми пропонуємо помірні ціни за послуги на вищому рівні якості.

В яких ситуаціях ефективна кінезітерапія

Наш центр кінезітерапії в Обухові є лідируючим в своїй сфері. Медичний персонал має необхідну освіту і постійно проходить навчання для підвищення кваліфікації. Ми використовуємо тільки найсучасніші техніки і методологію, які довели свою ефективність на конкретних групах займаються. При цьому наші тренери детально вивчають історію хвороби клієнта і ретельно підбирають курс фізкультури в індивідуальному порядку.

Справитися з болями в хребті, суглобах, шийному відділі, колінах і спині допоможе професійний кінезіолог в Обухові. Ми не використовуємо в процесі медикаментозне лікування, адже основа методології – застосування фізичної активності. Метою терапії значиться не завантаження фізичним навантаженням по типу стандартних занять в спортзалі, а зняття навантажень з хребців і відновлення нормального кровообігу.

Кінезітерапія в Обухові в нашому медичному центрі дозволить відвідувачам впоратися з цілим переліком неприємних захворювань:

 • порушення постави різних ступенів складності (сколіоз різних відділів хребта, кіфоз);
 • складні порушення хребта: грижа міжхребцевих, спондильоз, остеохондроз;
 • травми і хвороби нервів периферичних;
 • реабілітація кістково-м’язових тканин після важких травм і хірургічного втручання;
 • хронічні проблеми з суглобами;
 • розриви сухожиль.

Кінезітерапія в Обухові  – особливості методики

Для того щоб домогтися максимального ефекту від запропонованої технології, необхідний досвідчений і вмілий кінезітерапевт в Обухові. Тільки під керівництвом грамотного професіонала, який знає принципи застосування методу, можна домогтися швидкого і якісного одужання. Правильно спланований графік занять з рівномірно зростаючим рівнем навантажень дозволить врахувати індивідуальні особливості людини.

Кінезітерапія для дітей в Обухові може проводитися як в активній, так і в пасивній формі. У першому випадку виконуються рухові заняття з інвентарем і на специфічному обладнанні, групові ігри, індивідуальні вправи. У другому варіанті фізіотерапевти не будуть навантажувати його, а проведуть сеанси лікувального масажу, витягування і механотерапії. При цьому також можуть використовуватися спеціалізовані столи та обладнання. Наші реабілітологи чудово розуміють, наскільки крихка м’язова і кісткова тканина дитини, тому ніколи не навантажують їх більше мінімально необхідного рівня.

Ще одна ефективний захід розглядається технології – кінезіотейпування в Обухові. Цей метод застосовується при лікуванні травм, розтягувань, усунення гострого болю і гематом. Його суть полягає в закріпленні на пошкодженій ділянці тіла специфічної самоклеючої стрічки. При наклеюванні спеціальний склад при температурі тіла починає активізуватися і проникає вглиб шкірного покриву. Діючі речовини надають знеболюючу і регенеративну дію. Вам напевно доводилося бачити подібні стрічки у професійних спортсменів, що говорить про їх високу ефективність.

массажный салон

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді вам допомогти