Масаж в Рівному

Замовити Стати підрядником

Про нас

Ми завжди прагнемо бути краще і ближче до клієнтів. За роки ми заробили гарну позитивну репутацію, але це нас не зупинило з кожним днем ми покращуємо якість наших послуг! Нижче тільки деякі причини чому обирають нас:

 • В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.
 • Вся наша команда проходить своєчасне навчання в кращих майстрів.
 • Найкраща вартість масажних послуг у всьому місті.
 • Оплата послуг проводиться будь-яким зручним для вас способом.
 • массажный салон

  Чому варто замовити сеанс масажу в Рівному у нас?

  Массаж

  Ціни

  Краще співвідношення ціна/якість масажу

  Лечебный массаж

  Зручна форма оплати

  Оплата послуг проводиться будь-яким зручним для вас способом.

  массаж спины

  Професійні масажисти

  В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

  тайский массаж

  Зручний час

  Підберемо для Вас найкращий час!

  Перелік наших послуг

  • СПА стоун терапія
  • Традиційний тайський
  • Тайський масаж на столі
  • Масаж обличчя “Магія молодості”
  • Масаж обличчя “Поцілунок сходу”
  массаж спины

  де ми знаходимося

  Як ми це робимо

  массаж
  массажный саллон

  Як відомо, масаж є дуже діючим засобом проти втоми та болю у спині. Під час регулярного відвідування масажів пацієнт відчуватиме полегшення та покращення самопочуття. Окрім цього, покращується емоційний стан, адже він знімає напругу з м’язів та повністю розслаблює їх. Для того, щоб записатися на масаж в Рівному, потрібно обрати найбільш оптимальний з існуючих варіантів та записатися до спеціаліста.

  Потрібно уважно обирати спеціаліста, адже якщо масаж буде проведено недостатньо якісно, ви не отримаєте потрібного ефекту.

  Яка ціна на масаж в Рівному?

  Ціни на масаж в Рівному можуть змінюватися в залежності від типу, тривалості сеансу та кваліфікації спеціаліста. Скажімо, сеанс масажу обличчя може коштувати від ста п’ятдесяти до трьохсот гривень в залежності від його типу (класичний, бразильський) та кількості сеансів (на кожен тип розраховується окрема кількість сеансів. Варто обирати тільки кваліфікованих масажистів в Рівному, адже не варто нехтувати власним здоров’ям.

  Які бувають види масажів в Рівному?

  Це може залежати від кваліфікації майстра, а також типу масажу, який він робить. Наприклад, тайський масаж може коштувати дорожче, адже потребує знання всіх необхідних технік та прийомів, що використовуються в процесі. Також майстер повинен чітко розуміти, що саме він робить, на які точки натискає і в яких місцях робить скручення. Тривалість може змінюватися від тридцяти хвилин до трьох годин, і отриманий ефект буде залежати саме від тривалості (відповідно чим довше робиться масаж, тим більше полегшення ви відчуєте після його закінчення).

  Класичний масаж спини буде суттєво відрізнятися від тайського, адже масажист має пройти окремий курс підготовки, перш ніж зможе братися до роботи з пацієнтами. Вартість, відповідно, також буде змінюватися.

  Велике значення також має те, на що саме спрямований масаж і які ділянки тіла масажуються під час його проведення. Якщо це антицелюлітний масаж, то пацієнт має відчути насамперед лікувальний ефект, адже цей вид масажу розрахований на видалення целюліту з організму. У випадку, якщо робиться виключно масаж спини, пацієнт відчуватиме зміни лише у цій області.

  Якщо говорити про масаж в Рівному загалом, то можна побачити, що є досить багато пристойних місць, де можна скористатися послугами масажиста в Рівному за пристойною ціною. Вам варто користуватися послугами найкращих спеціалістів.

  массажный салон

  Залишилися питання?

  ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
  ми будемо раді вам допомогти