Пн-НД з 9-21.00

Масажні послугив Умані

"Я узнала, что каждый день вы должны протянуть руку и коснуться кого-то. Люди любят теплое объятие или просто дружеский похлопывание по спине"

- Майя Анджелу -

всесвітньо відома американська поетеса, мемуарист і активіст цивільних прав.

Чому обирають нас в Умані

Ми завжди прагнемо бути краще і ближче до клієнтів. За роки ми заробили гарну позитивну репутацію, але це нас не зупинило з кожним днем ми покращуємо якість наших послуг! Нижче тільки деякі причини чому обирають нас:

Професійні
масажисти

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Якість
і надійність

Вся наша команда проходить своєчасне навчання в кращих майстрів

Оперативне
обслуговування

Підберемо для Вас найкращий час!

Знижки

Постійним клієнтам на всі послуги надається гнучка система знижок!

Оптимальна
вартість

Найкраща вартість масажних послуг у всьому місті

Зручна форма
оплати

Оплата послуг проводиться будь-яким зручним для вас способом

Як замовити масаж в Умані?

зателефонувати
за вказаними
номерами
вказати
своє
місцезнаходження
Масажист в дорозі

3 причини робити масаж регулярно

1

Покращення кровообігу і лімфотоку

Всім відомо, що організм людини потрібно відновлювати. Потрібно зняти накопичену після робочого дня втому або дати тілу необхідний відпочинок в кінці тижня. Так чи інакше, в організмі накопичується безліч шкідливих речовин і мікроорганізмів. Кровообіг може погіршитися, а це призводить до всіляких захворювань кровоносної системи і лімфотоку.

Саме тут на допомогу приходить масаж. Завдяки спеціальним технікам і різноманітності рухів, ця процедура допомагає вивести з організму шкідливі речовини. Регулярні сеанси масажу можуть позбавити пацієнта від багаторічних проблем або запобігти важкі захворювання.

2

після масажу піднімається настрій

Дивно, але масаж здатний піднімати настрій. Як же це відбувається? Все через те, що після масажу в крові виділяються особливі речовини, що сприяють підняттю настрою. Людина перестає думати про проблеми або речах, які турбують його в цей момент. Відчувається розслабленість не тільки м'язів і суглобів, а й усього тіла в цілому.

Підняття настрою - одна з головних причин, чому варто регулярно відвідувати сеанси масажу. Ефект наступить негайно!

3

Вплив масажу на здоровий сон

Ще одним по-справжньому незвичайним властивістю масажу є його вплив на якість сну. Ви коли-небудь замислювалися над тим, чому людям легше заснути після масажу? Це відбувається за рахунок вироблення серотоніну. Він в свою чергу провокує виділення мелатоніну. Цей компонент дозволяє краще контролювати так звані «біологічний годинник», і через це людям вдається краще дотримуватися режиму протягом доби.

Забудьте про таблетки або інших препаратах! Вони вам не знадобляться - досить регулярно відвідувати сеанси масажу, і ваш організм відразу знайде друге дихання.

Ціни на масаж в Умані

СПА стоун терапия

від 180грн./год

Замовити
Традиционный тайский

від 180 грн./год

Замовити
Тайский массаж на столе

від 180 грн./год

Замовити
Массаж лица "Магия молодости"

від 180 грн./год

Замовити
Массаж лица "Поцелуй востока"

від 180 грн./год

Замовити
Китайский ЭТИ СЕ ТОНН

від 180грн./год

Замовити

Масаж в Умані

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Як відомо, масаж є дуже діючим засобом проти втоми та болю у спині. Під час регулярного відвідування масажів пацієнт відчуватиме полегшення та покращення самопочуття. Окрім цього, покращується емоційний стан, адже він знімає напругу з м’язів та повністю розслаблює їх. Для того, щоб записатися на масаж в Умані, потрібно обрати найбільш оптимальний з існуючих варіантів та записатися до спеціаліста.

Потрібно уважно обирати спеціаліста, адже якщо масаж буде проведено недостатньо якісно, ви не отримаєте потрібного ефекту.

Яка ціна на масаж в Умані?

Ціни на масаж в Умані можуть змінюватися в залежності від типу, тривалості сеансу та кваліфікації спеціаліста. Скажімо, сеанс масажу обличчя може коштувати від ста п’ятдесяти до трьохсот гривень в залежності від його типу (класичний, бразильський) та кількості сеансів (на кожен тип розраховується окрема кількість сеансів. Варто обирати тільки кваліфікованих масажистів в Умані, адже не варто нехтувати власним здоров’ям.

Які бувають види масажів в Умані?

Це може залежати від кваліфікації майстра, а також типу масажу, який він робить. Наприклад, тайський масаж може коштувати дорожче, адже потребує знання всіх необхідних технік та прийомів, що використовуються в процесі. Також майстер повинен чітко розуміти, що саме він робить, на які точки натискає і в яких місцях робить скручення. Тривалість може змінюватися від тридцяти хвилин до трьох годин, і отриманий ефект буде залежати саме від тривалості (відповідно чим довше робиться масаж, тим більше полегшення ви відчуєте після його закінчення).

Класичний масаж спини буде суттєво відрізнятися від тайського, адже масажист має пройти окремий курс підготовки, перш ніж зможе братися до роботи з пацієнтами. Вартість, відповідно, також буде змінюватися.

Велике значення також має те, на що саме спрямований масаж і які ділянки тіла масажуються під час його проведення. Якщо це антицелюлітний масаж, то пацієнт має відчути насамперед лікувальний ефект, адже цей вид масажу розрахований на видалення целюліту з організму. У випадку, якщо робиться виключно масаж спини, пацієнт відчуватиме зміни лише у цій області.

Якщо говорити про масаж в Умані загалом, то можна побачити, що є досить багато пристойних місць, де можна скористатися послугами масажиста в Умані за пристойною ціною. Вам варто користуватися послугами найкращих спеціалістів.

Запис на масаж

Телефонуйте у будь-який час

Диспетчер
099-99-99-999